Навчання Замовників торгів

Навчальний центр електронного майданчика «ТЕНДЕР-online» проводить навчання спеціалістів у сфері публічних закупівель. Навчання проводиться кваліфікованими спеціалістами за програмами, складеними у відповідності до вимог чинного законодавства.

Слухачі матимуть можливість самостійно організувати та провести процедуру закупівлі в системі Prozorro. Викладачі курсів нададуть кваліфіковану консультативну допомогу всім слухачам.

Наш навчальний центр також може провести навчання за програмою, що враховує специфіку закупівлі Вашої організації. Викладачі нададуть допомогу в складанні документів щодо діяльності тендерного комітету, проектів тендерної документації, інших документів, передбачених нормативними актами в цій сфері та технічних завдань. Навчальний процес може проводитись на базі Вашої організації.

В разі, якщо члени тендерного комітету не мають фізичної можливості пройти курс навчання, вони можуть пройти цей курс дистанційно. Нами розроблено курс лекційних та практичних матеріалів. Всі практичні питання, які виникатимуть в ході навчального процесу, можна вирішити з нашими консультантами.

Всі учасники семінарів отримують сертифікати встановленого зразка.

Для проходження навчання або підвищення кваліфікації необхідно заповнити заявку.