Просимо всіх клієнтів ProZorro завчасно завантажувати дані в Cистему

У зв’язку з можливою затримкою в синхронізації даних просимо користувачів ProZorro завчасно завантажувати документи та іншу інформацію, і не залишати подачу пропозицій на останній момент. Протягом наступних двох тижнів ми радимо робити це не пізніше, ніж за 6 годин до закінчення строку подачі пропозицій.

Детальніше

Максим Нефьодов візьме участь у презентації онлайн-сервісу для аналітичних досліджень в сфері публічних закупівель

30 березня відбудеться прес-конференція Мінекономрозвитку та Центру вдосконалення закупівель Київської школи економіки, на якій буде презентовано новий онлайн-сервіс для аналітичних досліджень в публічних закупівлях “CPVtool”

Детальніше

Кабінетом Міністрів України прийнято нове розпорядження “Про застосування переговорної процедури закупівлі”

З метою забезпечення належного захисту прав та інтересів держави у закордонних юрисдикційних органах у справах за участю іноземних суб’єктів Урядом прийнято розпорядження “Про застосування переговорної процедури закупівлі”.

Детальніше

До Прозорро.Продажі приєдналася Боярська міська рада

24 січня між електронною системою ProZorro.Продажі та Боярською міською радою відбулося підписання Декларації про співпрацю щодо прозорого і ефективного продажу і оренди комунального майна. 

Детальніше

Петро Порошенко підписав закон 4738-д про автоматичний ризик менеджмент в ProZorro

Петро Порошенко підписав закон 4738-д “Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших Законів України щодо здійснення моніторингу закупівель”. 

Детальніше

Нові роз’яснення МЕРТ щодо участі учасника-нерезидента в публічних закупівлях

Мінекономрозвитку опублікувало нове роз’яснення, в якому висвітлює питання щодо надання тендерних пропозицій учасниками публічних закупівель, які є нерезидентами …

Детальніше

Рекомендації МЕРТ для замовників щодо протидії зловживанням недобросовісним оскарженням

Мінекономрозитку надало узагальнені рекомендації для замовників щодо  протидії зловживанням недобросовісним оскарженням, які можуть використовуватись під час проведення процедур закупівлі. ВХ_№206-2522

Детальніше